Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Українські журналісти взяли участь в першому Медіа Клубі компанії DuPont Pioneer

12 березня 2014 року в Києві журналісти з аграрних видань взяли участь в засіданні першого Медіа Клубу, який унікально для України організував світовий лідер з постачання насіння - компанія DuPont Pioneer.

 

Медіа Клуб DuPont Pioneer - це співтовариство журналістів ключових українських видань, які освітлюють діяльність аграрного сектора. Мета Клубу - зміцнити комунікацію і сприяти подальшому веденню відкритого діалогу з представниками компанії. Планується, що зустрічі Медіа Клубу будуть організовані на регулярній основі, і кожне засідання буде присвячено найбільш актуальній темі.


Основою першого заходу стали питання логістики та своєчасності постачань насіння. Учасники зустрілися в незвичайному місці - Київському планетарії, що додатково підкреслило планетарний масштаб діяльності DuPont Pioneer і прихильність компанії глобальним цілям, серед яких забезпечення продуктами харчування зростаючого населення планети.

 

Представники компанії - Джеф Роуі, Регіональний директор в Європі, Чаба Молнар, Генеральний директор в Східній Європі, і Дмитро Шаповалов, менеджер по Supply Chain в Східній Європі - розповіли представникам медіа про загальні аспекти діяльності DuPont Pioneer у світі, Європі і Україні зокрема, приділили увагу Ключовим Цінностям компанії як основній складовій успіху, і розглянули принципи організації системи логістики та постачання насіння українським сільгоспвиробникам.

 
Під час інтерактивної частини заходу журналісти разом із топ-менеджерами компанії взяли участь в діловій грі «Логіка логістики». Збираючи пазли великої карти, колеги відмітили найбільш оптимальні маршрути доставки насіння компанії DuPont Pioneer з різних країн в Україну і таким чином закріпили отримані знання на практиці.

 

Видовищну подорож крізь століття, з моменту початку заснування компанії до сьогоднішніх днів, учасники змогли спостерігати на великому куполі планетарію. Незвичайна прем'єра корпоративного фільму була сприйнята аудиторією з особливою увагою. Після основної частини Медіа Клубу журналісти мали можливість безпосередньо поспілкуватися з керівниками компанії в неформальному колі.

 

«Ми прагнемо до чесного і відкритого діалогу з представниками засобів масової інформації. Впевнена, що Медіа Клуб служитиме хорошим майданчиком для зміцнення комунікації між DuPont Pioneer і нашими партнерами, познайомить колег-журналістів із керівництвом компанії і надасть можливість отримати відповіді на найбільш актуальні запитання з перших вуст. Цей унікальний досвід стане хорошим прикладом прозорої комунікації, яку міжнародна компанія DuPont Pioneer підтримує в Україні», - прокоментувала Анна Бабіч, консультант з комунікацій в Україні компанії DuPont Pioneer.

C93DD644-73F8-B09D-7F1F-1E035C8A95D5