Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer вигідно страхує озимий ріпак

Компанія DuPont Pioneer Україна пропонує українським сільгоспвиробникам ексклюзивну безкоштовну програму страхування озимого ріпаку під час невдалої перезимівлі. Для пересіву компанія пропонує клієнтам насіння альтернативних культур, які дозволять фермеру отримати прибуток у будь-якому випадку.

Програма страхування дозволяє здійснювати автоматичне безкоштовне страхування посівів від вимерзання для всіх клієнтів DuPont Pioneer Україна, які придбали 10 або більше мішків будь-якого гібриду озимого ріпаку Піонер®. У якості страхового відшкодування агровиробник отримає на пересів насіння популярних гібридів Піонер®: за кожну посівну одиницю озимого ріпаку, що не перезимував, клієнт може отримати на вибір 1 посівну одиницю насіння ярого ріпаку, 2 посівні одиниці насіння соняшнику або 3 посівні одиниці насіння кукурудзи Піонер®.

Для того щоб отримати всі переваги за програмою від вимерзання, необхідно завчасно зв’язатися із представником компанії DuPont Pioneer Україна та оформити заявку на участь у програмі. До входження посівів озимого ріпаку в зимовий період разом із представником компанії необхідно підписати протокол обстеження поля. У випадку, якщо на застрахованому полі загибель посівів на момент відростання ріпаку складе понад 70%, агровиробник має викликати представника DuPont Pioneer Україна для складання протоколу загибелі. Після цієї процедури компанія через свого представника передасть насіння для пересіву за умовами програми згідно раніше оформленої заявки. Варто зазначити, що до моменту видачі виробнику насіння для пересіву вимерзле поле повинно бути знищене.

Сергій Резніченко, Менеджер по маркетингу та продукту компанії DuPont Pioneer Україна: «Ця програма є унікальною на ринку, адже ми фактично пропонуємо «живе» насіння для пересіву «тут і зараз». Виробнику не потрібно витрачати час на збираня необхідних документів, чекати на представника страхової компанії, а потім – на виплату грошової компенсації. Достатньо завчасно повідомити представника Pioneer про своє бажання участі у безкоштовній програмі та у випадку загибелі посівів при перезимівлі зафіксувати разом цей факт і отримати найкраще насіння альтернативних культур на пересів. Сподіваємося, що наші клієнти оцінять всі переваги програми і з радістю скористаються цією можливістю, щоб гарантовано отримати максимальні прибутки разом із DuPont Pioneer».

З додатковими деталями програми можна ознайомитися на офіційному сайті DuPont Pioneer Україна за посиланням

D7C89887-0B07-7F0C-D3EF-F7007B427754