Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Українські студенти агрономічних спеціальностей розкривають кар'єрні можливості з DuPont Pioneer

Компанія пишається реалізацією проекту «Університет DuPont Pioneer», мета якого - сприяти агрономічній освіті і розвитку української молоді, а також розробити довгостроковий пошук талантів.

 

У квітні 2014 року компанія DuPont Pioneer запровадила проект «Університет DuPont Pioneer» для українських студентів і недавніх випускників сільськогосподарських ВНЗ. Мета цієї ініціативи - забезпечити молодь можливістю отримати глибоке навчання в США у сфері виробництва насіння, продажів і маркетингу, а також наукових досліджень від світового лідера в розробці і наданні сучасної генетики рослин.

 

Проект відповідає потребам мінливого бізнес середовища, якому необхідний кваліфікований і багатофункціональний людський капітал. Відповідно до плану зростання в DuPont Pioneer розробили цю ініціативу по розвитку талантів, що допоможе компанії стати привабливим роботодавцем та виявити майбутніх співробітників, які будуть залучені та орієнтовані на стратегію DuPont Pioneer, корпоративну культуру компаніх та Ключові Цінності.

 

З початку 2014 року партнер DuPont Pioneer - організація WISE (Worldwide International Student Exchange) - провела відбір студентів і недавніх випускників ВНЗ по агрономічних спеціальностях для програми. Кандидати оцінювалися за такими критеріями, як знання англійської мови, захоплення сільським господарством і інтерес до побудови кар'єри в цій сфері. Фінальний відбір був грунтований на технічних здібностях студентів після участі в двох семінарах DuPont Pioneer в квітні і травні. За підсумками конкурсу компанія відібрала 52 учасника з України, які отримають міжнародне навчання у рамках цієї програми.

 

Практична, оплачувана, структурована тренінгова програма дасть молодим українцям шанс не лише вивчити насіннєве виробництво, але і забезпечить унікальним досвідом і можливістю познайомитися з американськими колегами, дізнатися більше про американську культуру і прийняти участь в різних цікавих активностях. Тренінгова програма «Університет DuPont Pioneer» розрахована на 8-12 місяців в залежності від локації, де буде знаходитися студент. В цілому передбачено 10 різних виробничих комплексів компанії, розташованих в штатах Айова, Небраска, Північна Дакота, Каліфорнія та Огайо.

 

 «Компанія DuPont Pioneer розробила цю міжнародну програму для того, щоб допомогти українським студентам підготуватися до їх майбутньої кар'єри у сфері сільського господарства. Ми шукали виняткових студентів по усій Україні, оскільки віримо в українську молодь і бажаємо їй процвітання, - прокоментував Джон Хіббард, менеджер з розвитку бізнесу компанії DuPont Pioneer в Східній Європі. - Ми впевнені, що розвиток кращих талантів із самого початку - це ключ до створення залученої і креативної робочої сили для підтримки майбутніх планів зростання нашої компанії. Ми пишаємося нашими першокласними студентами, які поїдуть в США, і бажаємо їм успіхів».

 

«Організація WISE Foundation дуже рада співпрацювати з DuPont Pioneer у рамках цієї унікальної тренінгової програми і підтримувати кваліфікованих молодих агрономів», - зазначив Крейг Шмак, менеджер по агрономічних програмах WISE.

E5FBB390-ABD0-6597-86C1-01868573D109