Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer провела завершальний в 2014 році Медіа Клуб

20 листопада в Києві компанія DuPont Pioneer організувала завершальний в 2014 році Медіа Клуб для журналістів аграрної галузі. Слідуючи темі «Ми можемо нагодувати світ разом», керівники компанії обговорили важливу роль України у світовій картині продовольчої безпеки. Крім того, було визначено майбутній напрямок розвитку української аграрної галузі в цілому та бізнесу DuPont Pioneer зокрема з метою забезпечення зростаючого попиту на безпечне продовольство У заході взяли участь Джефф Роуі, Регіональний директор DuPont Pioneer в Європі, Баррі Джеймс, Регіональний директор регіону Україна, Туреччина, Ізраїль, Центральна Азія та Директор DuPont Україна, і Чаба Молнар, Генеральний директор DuPont Pioneer в Східній Європі. Лідери відзначили важливість якості та безпеки харчової продукції як глобальний виклик, робота з яким повинна здійснюватися на локальному рівні.

 

«Ми знаємо, що Україна відіграє важливу роль у глобальній продовольчій безпеці, незважаючи на нинішню непросту політичну та економічну ситуацію. Ми також знаємо, що є гостра необхідність для підвищення продуктивності сільського господарства українських фермерів, і DuPont Pioneer фокусується на цій меті кожен день. Ми вважаємо за необхідне поставляти продукцію, яка пропонує чудову цінність для виробників і продовольчого ланцюга. Наші інвестиції демонструють прихильність роботі в Україні, і ми хочемо бути визнаним ключовим гравцем у розвитку українського агробізнесу», - повідомив Джефф Роуі у своїй вступній промові.

 

Тема четвертого Медіа Клубу була вибрана не випадково, адже продовольча безпека у всьому світі стає життєво важливим питанням у зв'язку з ростом населення. Забезпечення достатньо здорової, поживної їжі, доступної для людей у всьому світі, є одним з найбільш важливих завдань, що стоять перед людством. DuPont направляє значну частину свого науково-дослідного бюджету для того, щоб зростаюче населення планети мало достатньо їжі. Баррі Джеймс пояснив: «Будучи наукової компанією, DuPont має всі можливості для забезпечення вирішення цих глобальних проблем. Наука та інновації лежать в основі нашої компанії і нашого значного зростання, нашої стратегії. Протягом всієї більш ніж 200-річної історії DuPont розробила наукову експертизу, щоб створити постійний потік інноваційних продуктів і рішень. Більше 10000 вчених і інженерів компанії постійно шукають відповіді на найбільш гострі світові проблеми. Так, наприклад, в 2013 році компанія DuPont інвестувала більше $ 2,2 млрд в дослідження і розробки».

 

Прикладом прихильності компанії до вирішення цих проблем є Глобальний індекс продовольчої безпеки, який був розроблений разом ВД Economist Intelligence Unit у співпраці з DuPont і міжнародними експертами. Глобальний індекс продовольчої безпеки, що вперше вийшов в 2012 році, розглядає ключові фактори, що відносяться до таких показників, як фінансова та фізична доступність продовольства, а також його якість та безпеку. Індекс аналізує показники 109 країн.

 

Цього року Україна отримала 56,4 бала і посіла 52 місце. Серед сильних показників України можна відзначити продовольчу безпеку - комплексний показник, який використовується для оцінки ступеня сприятливості умов для забезпечення продовольчої безпеки, а також низький рівень втрат продовольства. Серед основних проблем відзначаються низький обсяг державних витрат на наукові дослідження в галузі сільського господарства і рівень ВВП на душу населення, вдвічі менший, ніж середньосвітовий показник.

 

Компанія фокусується на Україні, як на одному із стратегічних ринків для своєї сільськогосподарської діяльності. Починаючи з 1970-х рр., DuPont Pioneer стала лідером на українському ринку насіння. Компанія інвестує в країну, підтримуючи розвиток локальної продукції і допомагає українським фермерам підвищити свою продуктивність за допомогою передових продуктів Pioneer®. «Компанія DuPont Pioneer зробила багато у 2014 році в Україні. І наша мета на наступний сезон - завоювати частку ринку, запропонувавши передові продукти для місцевих фермерів. Тут, в Україні, наша команда дійсно прагне привнести високу якість продукції на ринок і забезпечити задоволеність клієнтів від зростаючого попиту на насіння Pioneer®», - сказав Чаба Молнар.

 

Традиційно після презентацій представників компанії журналісти могли задати питання і обговорити актуальні теми з експертами. Мета заходу полягає в об'єднанні представників засобів масової інформації та основних доповідачів на відкритому дискусійному форумі. Традиційно Медіа Клуби DuPont Pioneer проводяться щоквартально, сприяючи успішній комунікації фахівців аграрного ринку.

 

FB87F2D0-61A4-2FF9-752B-1E52ECDB26B6