Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Майбутнє сільського господарства - за взаємодією науки і бізнесу

16 березня 2017 р. в рамках Медіа Клубу DuPont Pioneer експерти компанії розповіли про інноваційні розробки в сфері сільського господарства, які вже реалізовані в Україні, а також поділилися досягненнями польових випробувань гібридів, виведених революційним методом селекції CRISPR-Cas.

Наукові співробітники компанії DuPont Pioneer вже кілька років працюють над створенням платформи для вирощування насіння в рамках системи CRISPR-Cas з метою підвищення продуктивності гібридів і їх стійкості до впливу навколишнього середовища. CRISPR-Cas має безліч потенційних застосувань в сільському господарстві, включаючи поліпшення врожайності, стійкості до хвороб та посухи, а також параметрів, безпосередньо пов'язаних з вигодами для кінцевих споживачів, наприклад, поліпшення вихідних характеристик продукції та харчової цінності.

«Фермери весь час стикаються з реальними проблемами, оскільки рослини знаходяться під постійним стресом від таких факторів, як зміна клімату, посуха і хвороби. Щоб забезпечити здорове харчування для зростаючого світового населення, цим фермерам необхідне насіння, яке може демонструвати чудові результати і є безпечним для людей і навколишнього середовища. Насправді в природі створюються нові рослини за допомогою селекції більше 10 000 років. Технологія CRISPR-Cas є більш цілеспрямованим способом розвитку здорового насіння з використанням кращих природних характеристик, наявних безпосередньо в самій рослині», - розповів учасникам зустрічі Арло Томпсон, Директор з наукових досліджень в Європі компанії DuPont Pioneer.

На простих прикладах Арло Томпсон пояснив принцип роботи CRISPR-Cas: «За допомогою нової технології ми можемо видалити небажану характеристику, посилити бажану або замінити одну на іншу. При використанні CRISPR-Cas для подальшої селекції рослин, DuPont Pioneer буде працювати тільки з генетичним матеріалом з цільової рослини/культури».

Pioneer працює над створенням свого першого комерційного продукту, розробленого з використанням передової технології селекції CRISPR-Cas, і виведенням його на ринок в найближчі п'ять років (в очікуванні польових випробувань і регуляторних розглядів) - продуктів восковидної кукурудзи нового покоління.

З інноваційними розробками, які вже доступні українським фермерам, гостей заходу ознайомив Сергій Резніченко, Керівник відділу маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна: «Українські фермери досягають щорічного зростання врожайності за рахунок адаптації новітніх досягнень селекції і генетики, підвищення технологічного рівня вирощування і науково-обґрунтованого підбору асортименту. Результатами багаторічних досліджень як на глобальному рівні, так і в Україні зокрема доведено високу ефективність інноваційних гібридів Pioneer® Optimum® AQUAmax®, які допомагають фермерам досягати більш стабільних врожаїв в умовах посухи і високої врожайності в сприятливих умовах вирощування».

З року в рік компанія інвестує сотні мільйонів доларів у розробку інновацій, які вирішують ключові проблеми, пов'язані також з вирощуванням соняшнику. Використовуючи гібриди Pioneer Protector™, сільгоспвиробники можуть не турбуватися про втрати від вовчка соняшникового на своїх полях і знизити ризик зараження рослин несправжньою борошнистою росою.

Інновації DuPont Pioneer не обмежуються селекцією - на зустрічі Медіа Клубу представники компанії також розповіли про інновації в поліпшенні якості насіннєвого матеріалу і боротьбі з підробками, про розробки мобільного додатку та інвестиції в дослідження агрономічних особливостей гібридів і адаптації світового досвіду вирощування.

FC052FC6-AC3C-B172-54E1-75565B2D2556