Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Актуальні вакансії

Всю свою діяльність DuPont Pioneer веде на основі ключових цінностей:

  • Безпека та здоров'я
  • Повага до навколишнього середовища
  • Етична поведінка
  • Повага до людей

Кожна з цих цінностей являє собою не лише гарну дефініцію, а й визначає те, як ми працюємо та приймаємо рішення кожен день.

Саме на основі цих цінностей побудована модель роботи з персоналом в усіх підрозділах компанії, модель пошуку персоналу, модель винагороди за працю, модель розвитку кар'єри та модель навчання співробітників.

Саме завдяки цьому у компанії працюють ті співробітники, які налаштовані розвивати свою кар'єру саме тут. Середній термін роботи співробітника в українському офісі складає 7 років. І це в країні, яка вважається дуже молодою. Загалом, цей показник в інших регіонах набагато вище.

Маючи дуже міцну корпоративну культуру, компанія, тим не менш, відкрита новим ідеям та людям. Наш бізнес стрімко розвивається, тому ми зацікавлені в тому, щоб до нас приєднувались високопрофесійні люди, які відповідають стандартам та цінностям компанії.

Цим співробітником можете стати і Ви, якщо маєте достатній професійний досвід, гарну освіту, лідерський потенціал та високу мотивацію.Ознайомитись з нашими вакансіями можна на сайті  http://careers.dupont.com/jobsearch/

EEFE05BC-3651-61E4-77EE-BEC1BE4C40C5