Pioneer A DuPont Business
Romania | Select Your Location >

 

Pioneer Hi-Bred Romania

 

 

D.N. 2, Km. 19,7, O.P. Afumaţi, jud. llfov,
Cod poştal 077010, România

Tel.: 0040 21 303.53.00
         0040 21 312.77.78

Fax.:0040 21 303.53.01
        0040 21 312.87.08

 

Managementul Pioneer România

 Jean Ionescu - Commercial Unit Manager RO&MD  (Jean.Ionescu@Pioneer.com)
 Maria Cîrja - Marketing Manager RO&MD  (Maria.Cirja@Pioneer.com)
 Valentin Mihai - Product Manager Romania  (Valentin.Mihai@Pioneer.com)
 Sevastian Proca - Sales Effectiveness Manager Romania  (Sevastian.Proca@Pioneer.com)
 Cristina Cionga - Public Affairs Manager Europa Centrala  (Cristina.Cionga@Pioneer.com)
 Marian Antoniu - Production Manager Romania  (Marian.Antoniu@Pioneer.com)
 Severus Mihai - Plant Manager Romania  (Severus.Mihai@Pioneer.com)
 Daniela Panutescu - Quality Supply Supervisor Romania  (Daniela.Panutescu@Pioneer.com)
 Elena Nunca - Controller Romania  (Elena.Nunca@Pioneer.com)

 

E312AD78-CC1E-43F1-B163-E45481DCB3B8