Naša webová stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli priniesť lepší zážitok z používania a lepšie služby. Pokračovaním vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s naším Vyhlásením o ochrane súkromia.

Pioneer A DuPont Business
Slovakia | Select Your Location >

 
EMail US Form

Pošlite nám Vaše otázky alebo spätnú väzbu tu.
Meno a priezvisko
*E-mailová adresa
Tel.č.
*Vaša správa

(Maximálny povolený počet znakov: 500 )

*Povinné políčka
Ak chcete dostávať marketingovú korešpondenciu zasielanú spoločnosťou DuPont Pioneer, označte nižšie uvedené políčko. Začiarknutím políčka potvrdzujete, že ste si prečítali pravidlá o ochrane osobných údajov.
Chcem dostávať produktovú a/alebo propagačnú korešpondenciu prostredníctvom e-mailu.
Vaše osobné údaje sú pre spoločnosť DuPont Pioneer mimoriadne dôležité. Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa, telefónne číslo a iné kontaktné údaje) sa uchovajú na vybraných zákazníckych systémoch na serveroch nachádzajúcich sa prevažne v Spojených štátoch amerických. Tieto údaje sa budú používať v rámci spoločnosti DuPont, jej pridružených spoločností, partnerov a vybraných tretích strán v iných krajinách za účelom poskytovania informácií o požadovaných produktoch a službách. Viac informácií získate na lokalite www.pioneer.com/web/site/slovakia/privacy/. Poskytnutím svojich osobných údajov súhlasíte so všeobecnými podmienkami tohto Vyhlásenia o ochrane osobných údajov.