Pioneer A DuPont Business
Slovakia | Select Your Location >

 

Hybridy Optimum® AQUAmax®

 

Tajomstvo úspechu hybridov Optimum® AQUAmax®

 
 
 

Rok 2015 je už tretím v poradí, kedy naším partnerom ponúkame jedninečné hybridy značky Pioneer® Optimum® AQUAmax®. Počas troch rokov pestovateľskej praxe sa stali hybridy pod názvom Optimum® AQUAmax® veľmi obľúbenými a žiadanými. Tieto kukurice dosahovali vynikajúce výnosy ako v najlepších pestovateľských podmienkach, tak aj za sucha – a to je základom ich úspechu!

 

Komu ponúkame naše hybridy Optimum® AQUAmax® ?

Pre novátorských pestovateľov orientovaných na zisk, ktorí hľadajú vynikajúce výnosy a maximálne zisky na vysoko produktívnych poliach.

Akú výhodu majú hybridy Optimum® AQUAmax® ?

Tieto hybridy sprístupňujú najnovšie inovácie použité pre reguláciiu rizík spojených s prostredím pestovania a pre maximalizáciiu výnosov a ziskov. Jednoduchšie povedané, hybridy Optimum® AQUAmax® zaručujú zisk za všetkých podmienok!

Čím sa odlišujú hybridy Optimum® AQUAmax® od iných?

Produkty Optimum® AQUAmax® sú jedinečným, vedecky podloženým vysokovýkonným riešením pre pestovanie kukurice vyvinutým po 50 rokoch výskumu spoločnosti DuPont Pioneer v kontrolovanom prostredí na maximalizáciu výnosov a zníženie rizika nedostatku vlahy prostredníctvom synchronizovaného kvitnutia, silného koreňového systému, staygreen znaku a silnej regulácie prieduchov.

 
 

Aké sú podporné fakty a požiadavky pri výbere hybridov Optimum® AQUAmax® ?

Na slovenskom trhu je Optimum® AQUAmax® jediným vedecky testovaným produktom vybraným pre špecifické výkonové charakteristiky. Požiadavkou je zabezpečiť aspoň 3-% výhodu na výnosoch oproti kontrolným hybridom za normálnych podmienok a 5-% výhodu na výnosoch oproti kontrolným hybridom v prostredí s obmedzenou vlahou. Kontrolné hybridy sú najobľúbenejšie popredné trhové produkty.

Keďže šľachtenie a vývoj hybridov Optimum® AQUAmax® je pre spoločnosť DuPont Pioneer najdôležitejším projektom, aj naďalej budeme zavádzať nové produkty.

Správne agronomické postupy pre prostredia s obmedzeným zásobením vodou

Najnovšie hybridy Optimum® AQUAmax®, na ktoré sme hrdí, že ich môžeme ponúknuť naším partnerom, sú tieto:

 
 
044BF733-6E43-3AB2-2A21-1DFA2A1ECF0E