Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Засоби захисту рослин Дюпон

Компанія DuPont - світовий хімічний гігант з понад 210-річною історією, привносячи свій багатий, більш ніж двовіковий досвід в сфері наукових відкриттів, співпрацює з фермерами, вченими, компаніями і урядами по всьому світі, щоб збільшити виробництво, якість і безпеку продуктів харчування.

Щоб допомогти нагодувати стрімко зростаюче населення Землі, DuPont спрямовує 60% свого науково-дослідницького бюджету на виробництво високоякісних продуктів, що будуть доступні для людей у всьому світі. Підвищення харчової цінності с/г культур, допомога фермерам у підвищенні врожайності та безпеки продуктів харчування – ми працюємо кожен день, щоб створити більше якісну продукцію для більшої кількості людей.

Основними своїми цінностями  компанія DuPont вже кілька сторіч проголошує перш за все безпеку в усіх сферах життя, етичне ведення бізнесу, повагу до людей та збереження довкілля.

Саме тому характерною рисою засобів захисту рослин DuPont є надзвичайно високий рівень ефективності та безпеки, обумовлений науковим та виробничим досвідом компанії та її бездоганною репутацією.

Використання засобів захисту рослин DuPont згідно рекомендацій забезпечить сільгоспвиробникам вищу врожайність, кращу якість продукції та прибутки, і представлятиме мінімальний ризик для довкілля, працюючих та споживачів.

Більш детальну інформацію про компанію DuPont, а також про засобами захисту рослин, які вона виробляє, можна дізнатьсь на сайті www.zzr.dupont.ua
BFE303CB-244B-AA98-17D5-FD6C09386C23