Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

ЕкспресСан™ – технологія Вашого успіху!

Переваги гібридів соняшнику ExpressSun® Технологія ExpressSun® постійно поповнюється новими гібридами. В 2018 році спеціалісти Pioneer оновили асортимент гібридів технології ExpressSun®. Відтепер їх асортимент складається з 8 гібридів, у тому числі для зони помірного поширення  вовчку – ранньостиглі P62LE122, P63LE10 і P63LE113, середньоранній P64LE25 та середньостиглий P64LE99, а також середньостиглий високоолеїновий – P64HE118. Для зони надмірного поширення вовчку – середньоранній P64LE119 та середньостиглий P64LE121. Всі гібриди нового покоління – на гомозиготній основі, що гарантує кращу стійкість до гербіциду.

 

 

Для  того, щоб впевнено досягати найвищих результатів з мінімальними затратами спеціалісти Дюпон та Дюпон Піонер розробили ЕкспресСан™ – інноваційну технологію отримання високих і сталих врожаїв соняшнику. Технологія поєднання вирощування соняшнику та його гербіцидного захисту.

 

Складові технології успіху

До складу цієї технології входить ряд високоврожайних спеціалізованих гібридів соняшнику та гербіцид Експрес®75% в.г., що надає можливість ефективного контролю найбільш проблемних дводольних бур’янів у післясходовий період вегетації соняшнику.

За ці роки технологія ЕкспресСан™ стрімко розширила географію вирощування. Площі висіву лінійки гібридів становлять понад 350 тисяч гектарів. Що важливо - поруч із південними регіонами, технологія ЕкспресСан™ інтенсивно поширюється в центральних, північних та західних регіонах України.  Сільгоспвиробник у повній мірі відчув легкість, практичність технології та додаткову впевненість. А саме головне - результат, який безумовно помітний як у полі, так і  у бункері комбайну!

 

Особливості та переваги гербіциду Експрес®

Гербіцид  Експрес® належить до групи сульфонілсечовин. Препарат контролює розширений комплекс найбільш проблемних двосім’ядольних бур’янів у посівах спеціалізованих гібридів соняшнику ЕкспресСан™. Так,  гербіцид Експрес® безпроблемно контролює види лободи, осотів, пасліну, нетреби, амброзії, гібіскуса, канатника, капустяних видів та ще понад 30 різних бур’янів. Отже, разом з гербіцидом Експрес® можна вирішувати проблеми різного, навіть найскладнішого рівня та типу забур’янення.

У випадку нерівномірного проростання насіння бур’янів сільгоспвиробники можуть використовувати гербіцид Експрес® в декілька прийомів, що дозволяє контролювати кілька хвиль бур’янів. Наприклад, проти першої хвилі амброзії та ін бур’янів, провести обробку гербіцидом Експрес® у нормі 25 або 30 г/га + ПАР Тренд® 0,1-0,15%. Надалі, при появі наступної хвилі бур’янів проводять другу обробку гербіцидом Експрес®, також з половинною нормою (сумарна норма гербіциду за сезон не має перевищувати 50 г/га).

Гібриди ЕкспресСан™ мають високу селективність до гербіциду Експрес®, тому кожен гібрид із представленої лінійки націлений на максимальні показники продуктивності.

Однією з найбільш важливих переваг гербіциду Експрес® є безпечність у сівозміні. Активна речовина препарату має швидкий напіврозпад у ґрунті, таким чином, немає обмежень щодо висіву наступних культур сівозміни. Беззаперечно, що агрономи високо оцінили поряд з потужним контролем проблемних бур’янів ще й відсутність післядії на наступні культури – адже це дійсно надзвичайно практично та безпечно!

 Гербіцид Експрес® контроль найбільш проблемних видів бур’янів

Назва бур’яну

Ефективність

 

Назва бур’яну

Ефективність

Абутилон Теофраста

Висока

 

Редька дика

Висока

Амброзія полинолиста

Висока

 

Гірчак почечуйний

Висока

Нетреба звичайна

Висока

 

Гірчак розлогий

Висока

Лобода, види

Висока

 

Гірчак безерековидний

Добра

Щириця, види

Висока

 

Жовтець, види

Висока

Осот рожевий та жовтий

Висока

 

Мак дикий

Висока

Дурман звичайний

Висока

 

Гібіскус трійчастий

Висока

Паслін чорний

Висока

 

Куколиця біла

Висока

Гірчиця польова

Висока

 

Сухоребрик лікарський

Висока

Грицики звичайні

Висока

 

Ромашка види

Висока

Талабан польовий

Висока

 

Шпергель звичайний

Висока

Соняшник однорічний

Висока

 

Жабрій звичайний

Висока

 

Розширені строки застосування

Гербіцид Експрес® 75% в.г. можна застосовувати у період від 2-х до 8-ми справжніх листків у соняшнику - на ранніх стадіях активно вегетуючих бур’янів (оптимально від сім’ядолей до 4-6 справжніх листків у однорічних бур’янів та розетки у багаторічних).

 

Дія гербіциду Експрес® 45 г/га + ПАР Тренд® 0,1% в посівах гібриду P64LE19 проти видів гірчаків та капустяних бур’янів. Полтавська область, 2015 р.

  Поле оброблене Експрес® 45 г/га + ПАР Тренд® 0,1%, гибрид P64LE11. Тернопільська область, 2015 р.

 

   

Норми застосування

Норма застосування гербіциду Експрес® 75% в.г. 30-50 г/га. Рекомендовано завжди додавати ПАР Тренд® 0,1%-0,15%. У разі ранньої появи бур’янів та коли очікується поява наступної хвилі, можна провести дворазове внесення препарату у половинних нормах. Проте сумарно не більше 50 г/га за сезон.

 

Технологія ЕкспресСан™ дозволяє впродовж вегетації скористатись комплексом переваг від поєднання двох складових:

Комплексу переваг від високоврожайного гібриду насіння соняшнику   Комплексу переваг від високоефективного післясходового гербіцидного захисту
 • розширена лінійка високопродуктивних гібридів;
 • гібриди високоолеїнового та звичайного типу
 • різні групи стиглості гібридів;
 • адаптовані до технологій обробітку грунту;
 • гнучкість щодо строків висіву та зони вирощування;
 • стійкість до хвороб та рас вовчка;
 • гарантія отримання високих врожаїв.
 
 • ефективний післясходовий контроль дводольних бур'янів;
 • контроль найбільш проблемних бур'янів, в т.ч. види нетреби, амброзії, лободи, осотів;
 • висока селективність до гібридів лінійки ЕкспресСан™;
 • розширене вікно застосування у культури від 2-х до 8-ми листків;
 • без обмежень у сівозміні;
 • висока економічна окупність.

 

 

19782320-521C-C750-A8B0-84739789E9C1