Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Optimum® AQUAMax®

Компанія Corteva Agriscience™ – сільськогосподарський підрозділ DowDuPont – є світовим лідером по створенню посухостійких гібридів протягом 50 років. Науковці нашої компанії усвідомлюють, що досягти стійкості гібридів до посухи набагато важче, ніж створити гібриди, які стійкі до хвороб або шкідників. Недостатня кількість опадів та високі температури є ключовими факторами, які обмежують потенціал урожайності гібридів кукурудзи в кукурудзяному поясі України. Шляхом традиційної селекції та тестування компанія Corteva Agriscience™ постійно розширює та вдосконалює свою генетичну базу та набір батьківських ліній і гібридів. Гібриди бренду Pioneer лінійки Optimum® AQUAMax® мають цілий ряд рис, які забезпечують такі характеристики, як синхронне викидання волоті і рилець та більш розвинену кореневу систему, що гарантує краще вбирання вологи.

 Як створюються гібриди Optimum® AQUAMax®?

Продукти Optimum® AQUAMax® створюються та випробовуються із використанням багаторічних напрацювань компанії DuPont Pioneer у сфері досліджень посухостійкості та запатентованої системи «Технологія Підвищення Урожаю (AYT™)», що забезпечує збільшення врожаю в умовах обмеженої кількості вологи. Дана технологія дозволяє дослідникам нашої компанії ефективно вивчати та відбирати природні характеристики гібридів кукурудзи, які покращують доступ до наявної вологи та забезпечують її ефективне використання протягом посушливих періодів.

 Яку перевірку проходять гібриди Optimum® AQUAMax®?

Просуванню новостворених гібридів лінійки Optimum® AQUAMax® на ринок України передує їх широке тестування у ґрунтово-кліматичних умовах, подібних до умов України, за рахунок використання ексклюзивної програми, розробленої науковцями DuPont Pioneer. Після позиціонування гібридів за кордоном, відібрані гібриди випробовуються дослідним відділом компанії DuPont Pioneer Україна у власній мережі дослідних полів (до 30 точок по всій країні). Фінальною перевіркою для гібридів, які були рекомендовані дослідним відділом, є випробування у ДЕМО посівах по всій території України (понад 200 точок випробувань у 2018 році).

 В чому полягає перевага гібридів Optimum® AQUAMax®?

Гібриди лінійки Optimum® AQUAMax® надають товаровиробникам додаткові варіанти мінімізації ризиків та максимізації продуктивності в умовах посухи. В умовах українського ринку ці гібриди є єдиним науково перевіреним продуктом, відібраним на основі специфічної продуктивності. Головною вимогою для включення гібридів у лінійку Optimum® AQUAMax® було отримання як мінімум на 3% вищої урожайності над стандартами в звичайних умовах та 3% в умовах з недостатнім вологозабезпеченням. В якості стандартів використовувались найбільш поширені гібриди-лідери ринку.

 Як показали себе гібриди Optimum® AQUAMax® у несприятливих умовах?

У 2017 році гібриди Optimum® AQUAMax® показали себе лідерами по всій території України: від західного полісся до південного степу . Так, урожайність гібридів лінійки Optimum® AQUAMax® у ДЕМО посівах 2018 перевищувала показники звичайних гібридів, а збиральна вологість приємно дивувала товаровиробників в порівнянні із іншими гібридами відповідних груп стиглості. Для розрахунків бралися наступні параметри: ціна 1 т. зерна кукурудзи – 4500 грн., вартість 1 т-% - 55 грн.

 

Які гібриди Optimum® AQUAMax® у 2019 році пропонує компанія Corteva Agriscience™?

На сезон 2018 року компанія Піонер пропонує 6 гібридів кукурудзи в лінійці Optimum® AQUAMax®: Р8307 – ФАО 240, Р9175 – ФАО 330, Р9241 – ФАО 360, P9903 – ФАО 390, Р9911 – ФАО 440 та Р0216 – ФАО 480. Ці гібриди пройшли всі етапи тестування із гідними результатами і зможуть задовольнити потреби українських аграріїв від Полісся до Степу.

 
 
 
 
1B727840-6C73-E0DE-9A05-EBB2E63164CD