Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Optimum® AQUAMax®

Компанія DuPont Pioneer є світовим лідером по створенню посухостійких гібридів протягом 50 років. Науковці нашої компанії усвідомлюють, що досягти стійкості гібридів до посухи набагато важче, ніж створити гібриди, які стійкі до хвороб або шкідників. Недостатня кількість опадів та високі температури є ключовими факторами, які обмежують потенціал урожайності гібридів кукурудзи в кукурудзяному поясі України. Шляхом традиційної селекції та тестування компанія DuPont Pioneer постійно розширює та вдосконалює свою генетичну базу та набір батьківських ліній і гібридів. Гібриди компанії DuPont Pioneer Optimum® AQUAMax® мають цілий ряд рис, які забезпечують такі характеристики, як синхронне викидання волоті і рилець та більш розвинену кореневу систему, що гарантує краще вбирання вологи.

Як створюються гібриди Optimum® AQUAMax®?

Продукти Optimum® AQUAMax® створюються та випробовуються із використанням багаторічних напрацювань компанії DuPont Pioneer y сфері досліджень посухостійкості та запатентованої системи «Технологія Підвищення Урожаю (AYTTM)», що забезпечує збільшення врожаю в умовах обмеженої кількості вологи. Дана технологія дозволяє дослідникам нашої компанії ефективно вивчати та відбирати природні характеристики гібридів кукурудзи, які покращують доступ до наявної вологи та забезпечують її ефективне використання протягом посушливих періодів.

Яку перевірку проходять гібриди Optimum® AQUAMax®?

Просуванню новостворених гібридів лінійки Optimum® AQUAMax® на ринок України передує їх широке тестування у ґрунтово-кліматичних умовах, подібних до умов України, за рахунок використання ексклюзивної програми, розробленої науковцями DuPont Pioneer. Після позиціонування гібридів за кордоном, відібрані гібриди випробовуються дослідним відділом компанії DuPont Pioneer Україна у власній мережі дослідних полів (до 30 точок по всій країні). Фінальною перевіркою для гібридів, які були рекомендовані дослідним відділом, Е випробування у ДЕМО посівах по всій території України (понад 100 ДЕМО полів у 2015 році).

В чому полягає перевага гібридів Optimum® AQUAMax®?

Гібриди лінійки Optimum® AQUAMax® надають товаровиробникам додаткові варіанти мінімізації ризиків та максимізації продуктивності в умовах посухи. В умовах українського ринку ці гібриди є єдиним науково перевіреним продуктом, відібраним на основі специфічної продуктивності. Головною вимогою для включення гібридів у лінійку Optimum® AQUAMax® було отримання як мінімум на 3% вищої урожайності над стандартами в звичайних умовах та 5% в умовах з недостатнім вологозабезпеченням. В якості стандартів використовувались найбільш поширені гібриди-лідери ринку.

Як показали себе гібриди Optimum® AQUAMax® у несприятливих умовах?

Для прикладу, по Миколаївській області, незважаючи на кількість опадів, нижчу від норми на 15% за середнє значення протягом вегетаційного періоду, гібриди Р9175, Р9241 та Р0216 лінійки Optimum® AQUAMax® забезпечили збиральну урожайність вище 9 т та залікову урожайність вище 8 т при вологості 14%.

 

 

 

 

 

Для розрахунків бралися наступні параметри: ціна 1 т. зерна кукурудзи — 2860 грн., вартість 1 т/% — 79 грн.

 

В Донецькій та Запорізькій областях гібриди Р9175, Р9241, Р9911 та Р0216 зайняли чільне місце у лінійці гібридів DuPont Pioneer. Варто відмітити, що у всіх наведених областях кількість опадів за вегетаційний період була нижче норми в середньому на 15%, а по Одеській області — на 30%. По Донецькій області, середній рівень урожайності в минулому складному сезоні коливався в межах 3-4 т/га, і саме в таких умовах, гібриди лінійки Optimum® AQUAMax® Р9175, Р9241 та Р0216 забезпечили залікову урожайність вище 6 т/га.

 

Які гібриди Optimum® AQUAMax® y 2016 році пропонує компанія DuPont Pioneer?

На сезон 2016 року компанія Піонер пропонує 5 гібридів кукурудзи в лінійці Optimum® AQUAMax®:

 
Ці гібриди пройшли всі етапи тестування із гідними результатами і зможуть задовольнити потреби українських аграріїв від Полісся до Степу.
1B727840-6C73-E0DE-9A05-EBB2E63164CD