Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Загальноукраїнський Конкурс врожайності "Піонер Максимум"

 

Шановні клієнти!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Загальноукраїнському конкурсі врожайності гібридів компанії DuPont Pioneer в сезоні 2016 року.

Конкурс проводиться серед сільгоспвиробників в двох номінаціях:

  • Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer.
  • Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer.

Конкурс проводиться по 9 агро-кліматичних зонах та на зрошенні: 1) Західне Полісся; 2) Центральне Полісся; 3) Східне Полісся; 4) Західний Лісостеп та Карпати; 5) Центральний Лісостеп; 6) Східний Лісостеп; 7) Правобережний Степ; 8) Лівобережний Степ; 9) Південний Степ; 10) На зрошенні.

В кожній зоні будуть визначені 1, 2 і 3 місця.

 

Бажаєте прийняти участь? Все що потрібно, це:

  1. Бути юридичною особою або підприємцем, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2016 року мінімум 300 га кукурудзи та/або 100 га соняшнику.
  2. Розмір поля, яке приймає участь в Конкурсі, повинен бути не менше ніж 50 га.
  3. Подати Заявку на участь у Конкурсі (PDF 406 KB) до 31 липня 2016 року. 

Господарство подає заповнену заявку на учасника конкурсу представнику компанії DuPont Pioneer у своєму регіоні, яка оформляється окремо на кожну ділянку під один гібрид.

  • Максимальна кількість заявок на участь від одного агронома або відповідального за вирощування – 1.
  • Максимальна кількість заявок на участь від одного господарства – необмежена, але в заліку приймається від господарства лише одне поле з максимальним показником врожайності.
 

Замір врожайності:

  • За тиждень перед збором врожаю, господарство повинно проінформувати агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer у своєму регіоні щодо фіксації показників врожайності.
  • Оцінка врожайності відбувається під час збору врожаю кукурудзи або соняшнику силами та коштами господарства, що приймає участь в Конкурсі, методом збору залікових контрольних ділянок в присутності агронома-консультанта та регіонального/ територіального керівника компанії DuPont Pioneer, які засвідчують цей результат в Акті збору врожаю.

Переможці конкурсу. В кожній з двох номінацій будуть обрані переможці: агроном і господарство в особі керівника, та від імені компанії «ТОВ Піонер Насіння Україна», будуть нагороджені дипломами і цінними подарунками:

   Місце       Агроном              Господарство  
1 планшет  15 п.о. насіння інноваційних гібридів DuPont Pioneer
2 відео-реєстратор 10 п.о. насіння інноваційних гібридів DuPont Pioneer
3 спортивний годинник   5 п.о. насіння інноваційних гібридів DuPont Pioneer
 
З питань оформлення і подачі Заявки на участь у Конкурсі звертайтеся до представника /агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer в своєму регіоні.
 
Нашою незмінною метою є – виробляючи найкращі продукти, надаючи найкращі послуги та інформацію, створювати та розширювати можливості сільгоспвиробників для отримання найвищої віддачі (доходу) з кожного гектара гібриду DuPont Pioneer.

 

5080D31C-36D9-854A-351A-3F845DA78492