Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Корпоративна соціальна відповідальність DuPont Pioneer

В усіх країнах DuPont Pioneer спирається на свої Ключові Цінності, прагне бути зразковим корпоративним громадянином, роблячи життя людей кращим, безпечнішим і здоровішим. Найбільшу увагу компанія приділяє захисту безпеки та здоров’я працівників, споживачів, партнерів, місцевих мешканців.

 

Компанія особливо дбає про поліпшення життя людей місцевої громади, де розташований виробничий комплекс компанії, та прагне вирішувати проблеми, з якими стасівчани зустрічаються у повсякденні. Особливу увагу DuPont Pioneer приділяє найбільш незахищеним верствам місцевого населення: допомогає Стасівськой гімназії, Михайлівській школі-інтернату, вітає ветеранів ВВВ на честь Дня Перемоги, спрямовуючи ініціативи на відповідні потреби спільноти. 

 

З перших днів заснування керівництво DuPont Pioneer і заводу зокрема прагнули налагодити відкритий діалог з місцевою громадою Диканьского району для встановлення партнерських стосунків. З цією метою у 2013 році компанія ініціювала Дні відкритих дверей для всіх бажаючих, щоб кожен гість міг побачити роботу комплексу зсередини, переконатися у високому рівні виробництва та поспілкуватися з керівництвом та співробітниками. У 2014 цю ініціативу було продовжено.

 

За допомогою вивчення громадської думки на початку 2014 року компанія виявила суттєву проблему - доступ стасівчан та мешканців навколишніх сіл до якісного медичного обслуговування. Місцева амбулаторія сімейної медицини не мала власного транспорту спеціального призначення, водночас відстань між населеними пунктами досить велика, тож сельчанам важко було дістатися до лікарень самотужки. DuPont Pioneer Україна звернулася до фонду Pioneer Hi-Bred Foundation, заснованого  компанією 1992 року для здійснення доброчинної діяльності.

 

Після детального вивчення фонд Pioneer Hi-Bred Foundation надав фінансування для купівлі машини швидкої допомоги. Автомобіль сертифікований та повністю обладнаний сучасним електрокардіографом і глюкометром, тож  відтепер місцева громада має можливість отримати більш кваліфіковану медичну допомогу.

 

У квітні 2015 року завдяки фінансовій підтримці фонду Pioneer Hi-Bred Foundation в гімназії с.Стасі ім.М.Башкірцевої відкриті сучасні кабінети з вивчення англійської мови, фізики та біології. Обладнання включає в себе набір книг і словників, ігрові програми, ліцензовані диски з інформацією для вивчення англійської мови. У класі біології встановлено програмне забезпечення для вчителів, демонстраційні друковані та динамічні засоби, віртуальна лабораторія та принтер. Для кабінету фізики компанія DuPont Pioneer передала учням інтерактивні дошки, обладнання для наочного вивчення електродинаміки та електрики, а також набір для лабораторної роботи. Крім того, в гімназії та місцевому дитячому садку встановлені енергозберігаючі вікна, що допоможе знизити теплові втрати і витрати установ на опалення в зимовий період, а також підтримувати комфортну температуру повітря в класах цілий рік і знизити вплив ультрафіолетового випромінювання. 

В 2016 році компанія закупила комп’ютери, обладнання для класів географії, історії, трудового навчання, інвентар для спортзалу, пластикові вікна для гімназії ім. М. Башкірцевої.  Також, за кошти компанії було встановлено вікна та двері та придбано обладнання для приготування їжі для дитячого закладу.

Протягом 2013-2016 років компанія DuPont Pioneer інвестувала кошти у ремонт доріг Стасівської сільської ради.

Підсумовуючи вищезназначене у фінансовому еквіваленті, починаючи з моменту дії виробничого комплексу компанія DuPont Pioneer вже інвестувала майже 1,7 млн грн на розвиток села Стасі, і робота триває. 

Крім того, компанія пишається реалізацією проекту «Університет DuPont Pioneer», мета якого - сприяти агрономічній освіті і розвитку української молоді, а також розробити довгостроковий пошук талантів. У квітні 2014 року компанія DuPont Pioneer запровадила проект «Університет DuPont Pioneer» для українських студентів і недавніх випускників сільськогосподарських ВНЗ. Мета цієї ініціативи - забезпечити молодь можливістю отримати глибоке навчання в США у сфері виробництва насіння, продажів і маркетингу, а також наукових досліджень від світового лідера в розробці і наданні сучасної генетики рослин. За підсумками першого конкурсу компанія відібрала 52 учасника з України, які отримали міжнародне навчання на підприємствах DuPont Pioneer у США в рамках цієї програми. У 2015 році протягом березня-квітня близько 60 учасників з усіх регіонів України взяли участь у двох різних тренінгових сесіях. 40 з них були обрані для стажування в США.

 

Соціальна відповідальність - центральний елемент культури компанії DuPont Pioneer. Підвищення якості життя, турбота про співробітників та жителів місцевих громад, забезпечення чистоти довкілля, слідування високим етичним нормам і неухильне виконання законів складають основу діяльності і забезпечують стабільний успіх у всіх країнах світу.

 

37974E39-3A46-CFA0-4F4B-7D56813C542F