Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Історія Pioneer

У 1926 році, коли Генрі А. Уоллес, майбутній Міністр сільського господарства та віце-президент Сполучених Штатів в адміністрації Франкліна Д. Рузвельта, заснував разом з невеликою групою бізнесменів із Де Мойну підприємство, що пізніше стало зватися «Хай-Бред Корн Компані», гібридизація кукурудзи була ще на початковому етапі в наукових лабораторіях вчених.

 

Загальноприйнятною була практика, коли фермер просто зберігав частину врожаю та висівав її наступного року. Уоллес подивився на це ширше, ще в юнацькі роки він усвідомив можливість підвищення врожайності кукурудзи за рахунок цілеспрямованої інбредної селекції. В середині 20-их років минулого століття він уже широко експериментував з гібридизацією. Він вірив, що, як тільки фермери збагнуть всі переваги, вирощуванню кукурудзи з гібридного насіння належитиме майбутнє та існуватиме величезний ринок для таких продуктів.

 

В перший рік новостворена компанія виробила близько 25 тон насіння та реалізувала 65% цього насіння, чим започаткувала період постійного зростання, що тривав більш, ніж півсторіччя. Pioneer - перша компанія, яка присвятила себе винятково розробці, виробництву та реалізації гібридного насіння кукурудзи. В середині 30-их років до назви компанії було додано слово Pioneer, щоб вирізнити себе від інших компаній, які займались гібридною кукурудзою.

 

Фермери швидко переконались в перевагах нової селекції. Гібридні рослини росли прямими на відміну від слабеньких рослин перехресно-запилюваної кукурудзи, що використовувались в той час. Гібридні сорти давали до 6 ц/га вище врожай, ніж звичайні. 

 

В кінці 30-их років Pioneer розширив свою діяльність з продажу на штати Міннесота і Південна Дакота та далі на схід в Іллінойс, Індіану та Огайо. Перед початком другої світової війни Pioneer був одним із лідерів з продажу гібридного насіння кукурудзи в США.

 

У 1971 році компанію було перейменовано в «Піонер Хай-Бред Інтернешенл, Інк.» Компанія зросла і з 1973 року вийшла на ринок цінних паперів, а через два роки акції Pioneer стали котуватися на Нью-Йоркській фондовій біржі.

 

З 1999 року Pioneer є 100% дочірнім підрозділом фірми «Дюпон де Немур», та є частиною її підрозділу «Сільське господарство та продукти харчування».

642F3807-53A5-6F58-851D-7AEE8471A045