Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Програма пересіву озимого ріпаку для посівної кампанії 2017-2018 рр

Виключна пропозиція від DuPont Pioneer для українських агровиробників

Третій рік поспіль компанія DuPont Pioneer пропонує українським сільгоспвиробникам мінімізувати свої ризики від впливу примхливих погодних умов взимку за допомогою унікальної Програми пересіву озимого ріпаку, що дозволяє забезпечити стабільність ведення сільського господарства.
Завдяки величезному попиту та зацікавленісті в даній програмі українськими господарствами, компанією DuPont Pioneer було прийнято рішення продовжити, і навіть покращити для своїх клієнтів умови участі у Програмі для посівної кампанії 2017-2018 рр.

Якщо через суворі погодні умови Ви втратили своє поле озимого ріпаку, компанія DuPont Pioneer надасть вам безкоштовно* таку кількість насіння кукурудзи або соняшнику, яка дозволить засіяти таке саме поле і отримати прибуток.

Агровиробники, що придбали насіння:

до 11-го серпня 2017 року** включно (для агровиробників Одеської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей – до 25 серпня 2017 р.) отримають насіння для пересіву –  у пропорції за 1 га озимого ріпаку, що загинув –  1 га кукурудзи або соняшнику (напр., за 25 мішків озимого ріпаку = 45 мішків соняшнику або = 75 мішків кукурудзи).

після 11-го серпня 2017 року** (для агровиробників Одеської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей – після 25 серпня 2017 р.) отримають насіння для пересіву –  у пропорції 2/1 (напр., за 25 мішків озимого ріпаку = 22 мішки соняшнику = або 38 мішків кукурудзи).

 

Під час подачі заявки на участь у Програмі пересіву, агровиробник має можливість зарезервувати одну з груп стиглості гібридів кукурудзи та/або соняшнику, а саме:

Група Кукурудза Соняшник
Група 1:  ФАО 190-230 звичайні гібриди для північних та західних районів
Група 2:  ФАО 250-300 Експресс-гібриди для північних та західних районів
Група 3:  ФАО 310-340 звичайні гібриди для південних та східних районів
Група 4:  ФАО 350-390 Експресс-гібриди для південних та східних районів
Група 5:  ФАО 440-490 гібриди для технології Clearfield®

Компанія Піонер залишає за собою право пропонувати конкретні гібриди, які відповідатимуть обраним групам.

 

Для того, щоб приєднатися до програми пересіву в разі вимерзання, будь ласка, слідуйте наступній інструкції:

 

Крок 1

Придбайте не менш ніж 25 мішків будь-якого гібриду озимого ріпаку PIONEER®

Крок 2

Під час висіву насіння або ж через декілька днів після, разом з представником компанії DuPont Pioneer оформити Заяву на участь у Програмі пересіву, де обрати бажану групу гібридів. Підтвердженням придбання насіння є копія видаткової накладної.

Крок 3

До входження посівів ріпаку в зиму разом з представником компанії DuPont Pioneer підписати Протокол огляду посівів.

Крок 4

Якщо на момент відростання ріпаку на заявленому полі вимерзло понад 70% посівів, зв’язатися з представником компанії DuPont Pioneer для складання Протоколу загибелі посівів.

Крок 5

Отримати*** насіння для пересіву за умовами Програми згідно з оформленою Заявою.

*безкоштовно — мається на увазі придбання насіння за 1 грн. без ПДВ

**Для тих агровиробників, які мають в структурі посівів ріпаку 2017 року 50% і більше гібридів Pioneer, умови першого періоду (придбання до 11.08.2017р.), продовжуються до 10 вересня 2017р.  Додаткові деталі програми та склад культур, група ФАО в кукурудзі або сегмент соняшнику, кількість мішків для пересіву резервується клієнтом під час підписання Заяви на участь у програмі пересіву.

***До моменту видачі виробнику насіння на пересів вимерзле поле повинно бути знищено.

0EBAC6E7-5216-7A5B-7E1A-BDA63FC3B75A