Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

DuPont Pioneer Україна запроваджує оновлену систему захисту насіння DuPont™ Izon®

В сезоні 2017 року компанія реалізуватиме мішки насіння з оновленою голограмою третього покоління, відмінною ознакою якої є більш покращений матеріал етикетки та метод її нанесення.

Компанія DuPont Pioneer продовжує впроваджувати новітні технології у створення та виробництво високоякісного насіння та захист насіння від підробок. Аналогічні інвестиції в інновації, які компанія Pioneer вкладає в розвиток своєї продукції, також вкладаються в захист вкладень сільгоспвиробника та збереження його врожаю.

Так, у 2010 році компанія вперше на ринку насінництва України впровадила унікальну технологію захисту від підробок – голограму Izon® з фірмовим логотипом Pioneer, штрих-кодом та серійним номером, який можливо перевірити на сайті чи за допомогою спеціального сканеру.

З часом для більш ефективного контролю та боротьби з реалізацією контрафактного насіння виникла необхідність вдосконалити систему. У сезоні 2016 компанія оновила елементи голограми, додавши QR-код, за допомогою якого можливо самостійно швидко перевірити оригінальність придбаного насіння, маючи безкоштовний додаток для смартфону.

Для уникнення можливості повторного використання пакувань наприкінці 2016 року компанія DuPont Pioneer оголосила про впровадження третього покоління захисту, зміцнивши матеріал голограми та розташувавши її у місці прошивання мішку, таким чином після його відкриття голограма не зможе буде використана повторно.

У 2017 році компанія буде реалізовувати мішки насіння із голограмами другого та третього поколінь.

«Підроблене насіння стає великою проблемою для сільськогосподарської промисловості за останні декілька років. Придбане неоригінальне насіння не виправдовує очікуваний результат, загрожує втратою врожайності, загрожує втратою якісних характеристик отриманого врожаю, приносить значні фінансові збитки для агровиробника, може завдати шкоди навколишньому середовищу, а інколи - і здоров’ю кінцевого споживача. DuPont Pioneer прагне впевненості, що всі сільгоспвиробники, які вкладають гроші в насіння торгівельної марки Pioneer®, дійсно отримають оригінальне насіння. Тому ми постійно працюємо над вдосконаленням нашої системи захисту, - коментує Наталя Літостанська, Керівник проектів DuPont Pioneer Україна.Ми хочемо наголосити, щоб наші клієнти купували товар лише в офіційних постачальників насіннєвого матеріалу торгівельної марки Pioneer та пильно приділяли увагу етикетці Izon®».

Компанія закликає у разі найменших підозр про підробку терміново телефонувати за номером безкоштовної інформаційної служби 0 800 309 309 чи/та зв’язатися із представником компанії DuPont Pioneer у регіоні для швидкої перевірки оригінальності продукту. Важливо зберігати зразки купленої продукції, а також необхідну документацію (рахунок, контракт, накладні, візитки та ін.). Компанія DuPont Pioneer, зі свого боку, гарантує дотримання конфіденційністі отриманої інформації та юридичну допомогу у зверненні до правоохоронних органів та суду.

436D7E91-08E8-5FD4-A3D1-0DBAA7E14DC0