Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Corteva Agriscience™ інвестує в інфраструктуру Полтавської області

CORTEVA AGRISCIENCE™, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПІДРОЗДІЛ DOWDUPONT™, ІНВЕСТУЄ В ІНФРАСТРУКТУРУ ДИКАНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 14 березня 2018 року українські підприємства Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™, та Полтавська обласна державна адміністрація повідомили про підписання меморандуму про співпрацю з метою розвитку дорожньої інфраструктури в Диканському районі, де розташований виробничий комплекс компанії.

 Відповідно до меморандуму ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» погодилися надати допомогу місцевій спільноті с.Стасі та направити інвестиції в будівництво нової дороги загального користування, яка змінить рух вантажівок до/від насіннєвого заводу без впливу на сільську місцевість.

 Інвестор готовий виділити близько 1 мільйона доларів США протягом 2018 року для реалізації проекту. Полтавська обласна державна адміністрація буде відповідати за будівництво нової дороги та її подальше обслуговування.

 Пітер Шипош, Директор з інтегрованих операцій напрямку насіння у Європі, Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™:

«Ці інвестиції відображають нашу прихильність бути хорошим корпоративним громадянином для середовища, де ми працюємо, та робити свій внесок в добробут громади. Це велике досягнення, яке підкреслює співпрацю між нашою компанією, нинішньою Полтавською адміністрацією та місцевою громадою села Стасі. Ми дуже вдячні за їхню підтримку нашої ініціативи та бажання допомогти. Ми планували цей проект з 2012 року і зіткнулися з багатьма ускладненнями на цьому шляху, що спричиняли затримки реалізації проекту, ми залучали місцеву громаду до активної комунікації про їхню потребу. І ми дуже раді, що цей довгоочікуваний проект просувається, і вдячні за допомогу місцевій громаді та Полтавській ОДА».

 Валерій Головко, Голова Полтавської обласної державної адміністрації:

«Компанія динамічно розвивається, має стабільні інвестиційні надходження. Ця дорога потрібна й їм самим, і щоб не «травмувати» населений пункт. Громада Диканщини буде вдячна. Дуже важливо, що компанії сьогодні беруть на себе важливі соціальні місії. Обговорення підписання тривало більше місяця, і ось маємо гарний результат — довгоочікуване рішення. Ми готові допомагати в усіх технічних питаннях. Сподіваюся, труднощів не виникне».

 Виробничий комплекс ТОВ «Стасі Насіння» працює з 2013 року. Компанія DuPont Pioneer, попередник DowDuPont, інвестувала у будівництво понад 56 мільйонів доларів США. Завод виробляє високоякісне насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® для українських сільгоспвиробників. На підприємстві працюють біля 60 штатних співробітників та більше 200 підрядних та сезонних працівників. Воно має статус великого платника податків у регіоні. Компанія активно підтримує місцеву громаду програмами корпоративної соціальної відповідальності та вже інвестувала понад 2 мільйонів гривень у розвиток села, спрямовуючи кошти на поліпшення медицини, освіти та соціального життя мешканців с.Стасі.

 ТОВ «Піонер Насіння Україна» - це комерційний офіс компанії, розташований в Києві, що забезпечує продаж насіння бренду Pioneer та функціональну підтримку. Тут працюють майже 140 співробітників, в тому числі 70 агрономів по всій території України, які надають сільгоспвиробникам висококласні консультації.

 Обидва підприємства є частиною Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™.

73F2986B-ABFA-D443-3CA1-A7B8B9F3BB67