Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Компанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзи

11 липня 2017 р. експерти компанії DuPont Pioneer Україна представили результати агрономічних дослідів кукурдзи на ранніх етапах розвитку. Ці практичні результати дають змогу отримати обєктивну інформацію щодо поведінки рослини при певних стресових умовах.

Протягом більше 90 років міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer продовжує демонструвати лідерство у селекції та експертизу у вирощуванні різних культур. «З першого дня нашого існування ми неуклінно дотримуємося принципу «Правильний гібрид правильному гектару», пропонуючи фермерам по всьому світу наші передові рішення щодо збільшення ефективності та максимізації прибутку», - зазначив Роман Нижник, Керівник депараменту продажів та маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна, під час практичного семінару для клієнтів та представників ЗМІ. Захід відбувся на базі Агрокомплексу «Степанецьке» у Черкаській області, де компанія DuPont Pioneer заклала досліди з вирощування кукурудзи в стресових умовах.

«Ми відтворили стресові умови, які можуть статися під час вирощування кукурудзи - граду чи вимерзання, нерівномірності густоти висіву, ущільнення грунту – при різних термінах висіву, і таким чином отримали практичні результати, які дозволять нам правильно підібрати технологію для збереження рослини при настанні тих чи інших випадків, - прокоментував керівник проекту Володимир Андрущенко, Менеджер по продукту DuPont Pioneer Україна.Таким чином ми маємо змогу удосконалювати наші знання, щоб супроводжувати клієнта не лише під час вибору та купівлі нашого продукту, але і бути поруч в полях і ділитися досвідом».

Наприклад, один із дослідів дозволяє визначити особливість реакції гібридів з різним ФАО на важке пошкодження рослин градом, морозами тощо, і дає розуміння, що таке пошкодження є критичним для ранніх гібридів вже на стадії 4-5 листків, а от гібриди з ФАО 95 можуть відновитися, навіть якщо зазнали таких пошкоджень на стадії 6-7 справжнього листка.

«Аналогічні досліди компанія DuPont Pioneer проводить на всіх територіях, де продає продукт, а це майже 90 країн. Наші колеги намагаються бути винахідливими, відтворюють у польових умовах можливі стресові ситуації для наших гібридів та спостерігать за ними. Ця робота ведеться пліч-о-пліч з селекційним відділом для подальших досліджень та розробок новітніх гібридів», - прокоментувала Сенді Ендікотт, старший міжнародний менеджер по агрономії DuPont Pioneer.

Під час заходу гості мали змогу також дізнатися про останні тенденції насіннєвого ринку, особливості вирощування ріпаку, технологічні поради та діючу програму пересіву.  

7482734A-90CE-84A1-204A-C62CAA007A7E