Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Географія врожаїв - що потрібно знати агроному

 

Аграрна Україна надзвичайно різноманітна: коли фермери Херсонщини страждають від нестачі вологи, фермери Волині клянуть дощі. Але знаючи особливості погоди та клімату, не завжди враховують їх при виборі насіння чи побудові системи захисту. Бізнес насіння Pioneer, що увійшов до складу Corteva Agriscience™, cільськогосподарського підрозділу DowDuPont, разом з аграрним інформаційним анетством Agravery.com презентує проект “Географія врожаїв”, в якому мирозповідаємо про особливості регіональної агрономії.

Кліматичні зони змінюються, Південь стає ще більш посушливим, а зона Полісся зменшується, натомість збільшується сума ефективних температур, що відкриває для сільгоспвиробників нові можливості, говорять метеорологи. Селекція враховує ці фактори, і весь час виводить на ринок нові, більш адаптовані гібриди, які будуть показувати стабільні врожаї, незважаючи на погодні умови, розповідають продавці та розробники насіння.

Перегляньте всі випуски проекту, дізнайтесь більше про вирощування кукурудзи та соняшнику у різних кліматичних зонах, поради експертів та фермерів, коменарі регіональних представників Pioneer за посиланням:

https://agravery.com/uk/posts/section/show/harvesting-geography

 

D57FA353-11ED-DB74-0B4C-C9C66A989110