Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Перший пішов: почався посів агродослідів ПІОНЕР®

Після того як новий гібрид Pioneer® «сходить зі стапелів» відділу Дослідженнь та Розробки (R&D) робота над вивченням його особливостей не припиняється. Адже для того, щоб мати змогу давати фермерам кваліфіковані поради стосовно способів максимізації його потенціалу в конкретних умовах, потрібно накопичити якомога більше матеріалу щодо реакції гібриду на різні густоти, строки посіву, удобрення, системи обробітку грунту, тощо. Тому агрономи-консультанти DuPont Pioneer під керівництвом служби регіональної агрономічної підтримки щорічно закладають не лише демонстраційні досліди за типовими технологіями для господарства, в якому вони закладаються, а й додаткові агрономічні досліди, прикладом яких і є дослід закладений на полях Арцизького району Одеської області. Цього року такі досліди закладаються в значно більших масштабах, ніж раніше, що стало наслідком структурних змін в агрономічній службі і планомірного розвитку концепції «правильний гібрид – правильному гектару», яка повинна бути підкріплена не лише даними

про потенціал гібриду в оптимальних умовах, не лише емпіричними спостереженнями, а й результатами повноцінних агрономічних дослідів, які відповідають всім методикам дослідної справи.

29 березня 2017 року на полях ФГ АФ «Бургуджі» Арцизського району Одеської області фахівці компанії DuPont Pioneer Україна, розпочали сівбу агродослідів. Було посіяно 6 гібридів соняшнику Pioneer.

Природній сигнал про початок сівби – абрикоси в лісосмузі біля поля.

Також, більшість термометрів «дають добро» на початок посіву.

Передпосівна культивація.

Контроль глибини та рівномірності передпосівної культивації.

Очищається сівалка, засипається насіння.

Використовується комплексне добриво (NPK 16:16:16).

Відсівається захисна смуга, перевіряється швидкість посіву, глибина та рівномірність розміщення насіння в рядку.

Інсектицидне протруєння буде доречним…

Терміни посіву, густоти, мінеральне живлення – все це частини масштабної програми агродослідів, які будуть закладені цього року по всіх зонах вирощування. Щоб максимально розкрити потенціал кожного гібриду, маємо систематично проводити подібні випробування за різних кліматичних умов та технологій вирощування.

Головна ціль програми – «Правильному гектару - правильний гібрид». Слідкуйте за нашими новинами!

 

E7EBF76F-6069-0C52-2A35-C30CB751B2C6