Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

18,04 т/га – максимальний врожай кукурудзи Pioneer у 2017 році!

  

21 лютого 2018 р. компанія DuPont Pioneer Україна оголосила результати другого конкурсу врожайності «Pioneer Максимум». Лідерів визначали по двох культурах – кукурудзі та соняшнику. Переможці 2017 року в обох категоріях перевищили показники попередників 2016-ого.

 

У 2017 році максимальний рекорд в національному масштабі в номінації «Кращий врожай гібриду кукурудзи «DuPont Pioneer» показав гібрид P0216 із результатом 180,4 ц/га (залікова урожайність зерна при стандартній вологості), вологість при збиранні - 21,7 %. Цей найбільш високий результат отримало господарство СТОВ «Дніпро» у Черкаській області. «Ми працюємо з гібридами Pioneer вже більше, ніж 20 років – з тих пір, коли ми вперше побачили цю селекцію. Тож знаючи потенціал, впевнені, що при більш сприятливих погодних умовах в нашому регіоні, могли б досягти навіть ще більшого результату», - прокоментував перемогу Андрій Душейко, Керівник СТОВ «Дніпро».

 

 

Максимального рекорду в номінації «Кращий врожай гібриду соняшнику «DuPont Pioneer» вдалося досягти з гібридом P63LE10 із показником 51,0 ц/га (залікова урожайність зерна при стандартній вологості), вологість при збиранні - 10,0 %. Цей результат став переможним для господарства ФГ «Перлина Турії» у Волинській області: «Біля 10 років ми працюємо з гібридами Pioneer по різних культурах. Наш результат став можливий завдяки серйозному догляду – сильному удобренню, позакореневому підживленню, захисту від хвороб, і, звичайно, генетиці, яка є запорукою більше 50% успіху врожаю», - зазначив агроном ФГ «Перлина Турії» Ігор Грицюк.

 

 

  «Приємно бачити, що з року в рік не тільки більшає кількість господарств-учасників Конкурсу, а й самі результати значно покращуються. В позаминулому році, який, до речі, був трохи «м’якшим» з точки зору погодних умов, результативність конкурсантів по кукурудзі не перевищувала 15 т/га. В цьому ж році і результат на зрошуванні – 18,04 т/га, і результат без зрошування – 15,4 т/га, побили рекорди минулого року. Обом цим здобуткам ми завдячуємо Черкащині – одній з ключових областей «кукурудзяного поясу» України. Прогрес українських фермерів помітний – вони освоюють і використовують найновітніші технології чи не найшвидше в світі. Тож, і до світового рекорду, який встановив Девід Хула у 2017 році з гібридом Pioneer P1197AMTM у 34 т/га в США, вже доволі близько», - прокоментував Сергій Резніченко, Керівник відділу маркетингу DuPont Pioneer Україна, під час офіційної церемонії нагородження.

 У Конкурсі 2017 року взяли участь біля 300 господарств у 6 агрокліматичних зонах та у зоні на зрошенні. Було визначено 35 переможців-господарств, агрономи-заявники яких отримали дипломи та призи, а самі господарства, окрім почесних статуеток та дипломів, отримали насіння інноваційних гібридів насіння ТМ Pioneer.

 Нагадаємо, що переможець минулого року отримав максимальний врожай кукурудзи в 150,2 ц/га (залікова урожайність зерна при стандартній вологості 14%) з гібридом P9175 (Київська обл.), а максимальний врожай соняшника показав гібрид P64A89 із результатом 46,9 ц/га (залікова урожайність зерна при стандартній вологості 7%), якого досягли у Кіровоградській області.

54AD8B92-069C-C72A-740C-E87CC9606E50