Pioneer A DuPont Business
Ukraine | Select Your Location >

 

Умови користування сайтом

Вітаємо на нашому веб-сайті. Pioneer пропонує вам цей сайт за умови дотримання наступних положень (далі у тексті - «умови»). Користуючись цим сайтом, ви погоджуєтесь дотримуватися кожної з умов, сформульованих нижче. Якщо ви не погоджуєтесь з будь-якими обмеженнями, будь ласка, не використовуйте цей сайт. Якщо у вас є питання щодо цих умов, зверніться до Pioneer.

Загальні обмеження щодо користування

Pioneer або треті особи, які надають права Pioneer, володіють всіма правами власності, користування і інтересом по відношенню до матеріалів на цьому Сайті, які є об’єктом авторського права Pioneer або таких третіх осіб. Pioneer надає Вам обмежену, особисту, невиключну ліцензію, що не підлягає передачі, на використання та відтворення матеріалів тільки на вашому персональному комп’ютері тільки для цілей, пов’язаних з вашою взаємодією з цим сайтом Pioneer. За винятком випадків, викладених тут, ви не маєте права копіювати, завантажувати, переглядати, відтворювати, поширювати, змінювати, редагувати, змінювати або удосконалювати будь-які з матеріалів у будь-якій формі. Ця обмежена ліцензія припиняє діяти автоматично, без попереднього повідомлення, якщо Ви порушуєте будь-яку з цих умов. По закінченні ви повинні негайно знищити всі завантажені і друковані матеріали. Ви не маєте жодних прав, майнових чи немайнових (а також жодних авторських прав, торгових марок чи інших прав інтелектуальної власності) на цей Сайт або по відношенню до нього чи будь-яких матеріалів, і ви погоджуєтесь не робити жодні копії або "дзеркала" цього Сайту, будь-яких матеріалів, що містяться або доступні з цього Сайту, на будь-який інший сервер або Інтернет-пристрої без попереднього письмового дозволу Pioneer. Як правило, Pioneer не контролює ваші дії з Сайтом, але залишає за собою право зробити це. Проте, в рамках наших зусиль щодо заохочення належної взаємодії з Інтернет-спільнотою, якщо Pioneer стає відомо про неналежне використання Сайту або будь-якого з його сервісів, Pioneer реагуватиме будь-яким способом, який вважатиметься за доцільний на власний розсуд компанії. Ви визнаєте, що Pioneer матиме право повідомляти в правоохоронні органи про будь-які дії, які можуть вважатись незаконними, а також будь-які отримані повідомлення про такі дії. При необхідності, Pioneer буде повністю співпрацювати з правоохоронними органами в будь-якому розслідуванні передбачуваної незаконної діяльності в Інтернеті.

Доступність

Pioneer має кілька сайтів, що пропонують продукти, сервіси, контент і різні інші функції (спільно іменуються «Послуги») у конкретних регіонах по всьому світу. Послуги, що пропонуються в одному регіоні, можуть відрізнятися від інших регіонів у зв’язку з наявністю, місцевими чи регіональними законами, умовами відвантаження та іншими міркуваннями. Pioneer не робить жодних гарантій або запевнень, що користувач в одному регіоні зможе отримати Послуги з сайту Pioneer в іншому регіоні, і Pioneer може анулювати замовлення користувача або перенаправити користувача на сайт у регіоні цього користувача, якщо користувач намагається замовити Послуги, що пропонуються на сайті в іншому регіоні. Інформація, яку Pioneer публікує у Всесвітній мережі, може містити посилання або перехресні посилання на продукти, програми і послуги Pioneer, які не представлені або відсутні у вашій країні. Такі посилання не означають, що Pioneer має намір представляти такі продукти, програми або послуги у вашій країні. Проконсультуйтеся з місцевою контактною особою Pioneer для отримання інформації про продукти, програми і послуги, які можуть бути доступні для вас.

Взаємодія з третіми особами і посилання на сайти третіх осіб

В ході вашого користування Сайтом ви можете вступати в листування, придбавати товари та / або послуги або брати участь в акціях рекламодавців або учасників чи спонсорів Сайту. Якщо не вказано інше, будь-яке таке листування, реклама, придбання або рекламування, включаючи доставку та оплату товарів та / або послуг, а також будь-які інші умови, положення, гарантії або заяви, пов’язані з таким листуванням, придбанням або рекламуванням, здійснюються виключно між вами та будь-якою третьою особою. Ви погоджуєтеся з тим, що Pioneer не несе жодної відповідальності або зобов’язань щодо будь-якого такого листування, придбання або рекламування між вами і будь-якою третьою особою. Цей сайт може бути пов’язаний з іншими сайтами у Всесвітній мережі, які не знаходяться під контролем або не підтримуються Pioneer. Такі посилання не означають, що Pioneer  підтримує будь-які такі сайти. Ви визнаєте, що Pioneer надає ці посилання тільки для вашої зручності, і погоджуєтесь, що Pioneer не несе відповідальності за зміст або посилання, що відображаються на таких сайтах, до яких ви можете бути перенаправлені.

Відмова від гарантій

Ви користуєтесь цим Сайтом на свій страх і ризик. Цей Сайт може містити неточності або помилки, які можуть вплинути на якість матеріалів, представлених на Сайті. Матеріали не проходили незалежну перевірку або підтвердження Pioneer в цілому або частково. Pioneer не гарантує точності і своєчасності матеріалів. Pioneer не несе відповідальності за будь-які помилки або упущення у матеріалах, що надаються Pioneer або третіми особами.

Цей сайт представляється у поточному стані і місці, без будь-яких гарантій. Pioneer, що забезпечує матеріали, послуги або контент цього сайту, не надає жодних запевнень чи гарантій щодо сайту, від власного імені або від імені будь-яких третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись цим, щодо якості, придатності, правильності, точності або повноти будь матеріалів, інформації, товарів або послуг на цьому сайті. Всі умови, заяви і гарантії - явні, передбачені, встановлені законом або інші, включаючи будь-які гарантії придатності для конкретних цілей або відсутності порушення прав третіх осіб, цим відхиляються. Pioneer не несе відповідальності перед вами або будь-якою третьою особою за збитки будь-якого характеру, включаючи, але не обмежуючись цим, прямі, непрямі, випадкові або штрафні збитки, що виникають або пов’язані з сайтом, включаючи, без обмеження цим, використання вами цього сайту або неможливість його використання, навіть якщо pioneer було заздалегідь повідомлено про можливість таких збитків.виняток для громадян єс: якщо ви проживаєте у європейському союзі, pioneer не виключає і не обмежує свої зобов’язання за смерть або тілесні ушкодження, що є результатом недбалості.

Неточності або помилки.

Описи, фотографії та інші зображення продуктів на даному Сайті можуть містити неточності і помилки. Pioneer не робить жодних гарантій чи запевнень щодо точності або повноти будь-якої такої інформації. Крім того, ціни і наявність продукції на даному сайті можуть змінюватись без попереднього повідомлення в будь-який час на розсуд Pioneer. Pioneer має право відмовитися або скасувати будь-які замовлення на продукти, вказані за неправильній ціною. Pioneer має право відмовитися або скасувати будь-які такі замовлення, незважаючи на те, чи були замовлення підтверджені і чи була стягнута плата з вашої кредитної карти. Якщо з вашої кредитної карти вже була стягнута плата, але ваше замовлення скасовується, Pioneer негайно видасть кредит на ваш рахунок кредитної карти на суму платежу.

Торгові марки

PIONEER, символ у формі трапеції, Technology That Yields® і всі інші продукти або послуги, відмічені знаком ™, SM або ®, є торговими марками, знаками обслуговування або зареєстрованими товарними знаками або знаками обслуговування Pioneer Hi-Bred International, Inc. Товарні знаки і знаки обслуговування Pioneer не можуть бути використані у зв’язку з будь-яким продуктом або послугою, що не є продуктом або послугою Pioneer.

Нові версії умов користування

 Pioneer може переглядати дані Умови в будь-який час без повідомлення, шляхом оновлення цієї інформації. Ваше подальше користування Сайтом після таких змін  означатиме вашу згоду з такими переглянутими Умовами.

Заборонена діяльність

Подання та несанкціоноване використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому Сайті, може порушувати закони про авторське право, товарні знаки, приватність особистого життя і гласність, деякі постанови і правила, та інші чинні закони і норми. Ви несете виключну відповідальність за свої дії чи дії будь-якої особи, що використовує ваше ім’я користувача та / або пароль. Таким чином, ви звільняєте і убезпечуєте компанію Pioneer та її посадових осіб, директорів, співробітників, афілійованих осіб, агентів, ліцензіарів і ділових партнерів від відповідальності за будь-які і всі витрати, збитки, зобов’язання і видатки (у тому числі гонорари адвокатів), понесені у зв’язку, внаслідок або з метою уникнення будь-яких претензій чи вимог третіх осіб щодо того, що користування вами цим Сайтом або використання Сайту будь-якою особою з використанням вашого імені користувача та / або паролю (включаючи, без обмеження таким, вашу участь у розміщенні матеріалів або Поданнях) порушує діючі закони або нормативні акти, або права третіх осіб.

Дані компанії та деталі веб-публікацій

ТОВ «Піонер Насіння Україна»: Україна, 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30-A.

 тел.: +38-044-496-30-07

факс: +38-044-496-30-06

Компанія зареєстрована в Україні: ідентифікаційний код: 31352075

Реєстраційний номер платника ПДВ: 313520726500

Генеральний директор: Дуніна Олена Анатоліївна
C67ADC39-A000-B4F6-D15B-6E0614E29910