Odmiany kukurydzy na rok 2023

Kup kukurydzę online

Kup kukurydzę w sklepie internetowym

Odmiany słonecznika na rok 2023

Inokulanty

Analiza kiszonki

Strefa Kiszonki

Kup nasiona Pioneer przez Internet

Odmiany kukurydzy Pioneer® to trafny wybór gwarantujący sukces

Przed Państwem nowa oferta odmian kukurydzy marki Pioneer® na rok 2023. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo odmiany które spełniaja Państwa oczekiwania i są odpowiednie do potrzeb gospodarstwa.

Odmiany polecane na ziarno

Różnorodność mieszańców kukurydzy Pioneer® umożliwia precyzyjny dobór pod konkretne warunki uprawy. Nasiona powstałe w oparciu o wiodącą technologię, są wydajne, zdrowe, o znakomitych parametrach agronomicznych, co zapewnia wysokie i stabilne plony.

Wybierz odmianę
Kukurydza na kiszonkę

Odmiany polecane na kiszonkę

Wysoki udział kolb i ziarna w mieszańcach Pioneer® polepsza koncentrację energii, jak i strawność kiszonki. Kiszonka z wartościowych mieszańców ziarnowych umożliwia większą wydajność mleka z pasz podstawowych. 

Wybierz odmianę

Corteva Agriscience® to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie genetyki roślin

Oferuje szeroką gamę usług, ekspertyz i produktów, tj. nasion i dodatków do kiszonek Pioneer obecny jest w 90 krajach, gdzie tworzy i rozwija nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa.

Kukurydza na ziarno

LumiGEN™ Kukurydza

Zapewnia uprawom lepszy start dzięki silniejszemu powiązaniu rośliny z glebą w celu przyśpieszenia i wzmocnienia wschodów roślin.

Dowiedz się więcej
Rzepak ozimy

LumiGEN™ Rzepak

Zabezpiecza plon dzięki aktywacji mechanizmów obronnych i wzmocnieniu wzrostu i wigoru roślin oraz stymuluje rozwój systemu korzeniowego.

Dowiedz się więcej

Odkryj pełne portfolio

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości ziaren kukurydzy, rzepaku oraz  inokulantów do zakiszania pasz, by lepiej wspierać twój biznes.